// Shoptak styles
DOPRAVA po ČR za 1 Kč s PPL - na výdejní místo, do konce března!

Koloidní stříbro 20ppm - Sada : 500ml + 25ml sprej

Kód: 235
Neohodnoceno
299 Kč / ks
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přírodní kosmetický přípravek Proti akné a pro ošetření problematické pleti s výbornými výsledky s ekzémem a akné v koncentraci 20 ppm.

Pro lokální ošetření citlivé a namáhané pokožky. Velmi vhodný pro zmírnění projevů hormonálních změn během dospívání, či vzplanutí ekzému bez zjevné příčiny.

 
TIP mámy Míši:

Výhodné balení oblíbených produktů : 25ml sprej který můžete mít kdykoliv u sebe + 500ml náhradní náplň. Co víc si přát?
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Částice Koloidního stříbra aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou zanícení pórů či poškození pokožky a omezují tak správnou činnost mazových žláz a regeneraci. Koloidní stříbro snižuje působení bakterií téměř na 0 a díky tomu účinně pomáhá přirozenému procesu hojení pleti.
 
Baleno v praktických tmavých plastových lahvičkách určených pro farmaceutický průmysl. O objemu 25ml + 500ml.
 
Ošetření pleti Koloidním stříbrem:

Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2 x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů. Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.

Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať už tradiční, nebo alternativní medicíny.Složení přípravku:

Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

 
NEPOUŽÍVAT PŘI PŘECITLIVĚLOSTI NA STŘÍBRO
 

Uskladnění:

- Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
- Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz