// Shoptak styles

Koloidní stříbro 20ppm - sprej 100ml

140 Kč / ks
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Přírodní kosmetický přípravek Proti akné a pro ošetření problematické pleti s výbornými výsledky s ekzémem a akné v koncentraci 20 ppm.

Pro lokální ošetření citlivé a namáhané pokožky. Velmi vhodný pro zmírnění projevů hormonálních změn během dospívání, či vzplanutí ekzému bez zjevné příčiny.

 
TIP mámy Míši:

Máte radši větší spreje, protože déle vydrží? Tak toto 100ml balení je pro Vás ideální. Všude s sebou, přesto praktické a rychlé použití. Teď Vás nic nezastaví.... Ani vzplanutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Částice Koloidního stříbra aktivně působí na bakterie, které jsou příčinou zanícení pórů či poškození pokožky a omezují tak správnou činnost mazových žláz a regeneraci. Koloidní stříbro snižuje působení bakterií téměř na 0 a díky tomu účinně pomáhá přirozenému procesu hojení pleti.
 
Baleno v praktické tmavé plastové lahvičce určené pro farmaceutický průmysl. O objemu 100 ml s mechanickým rozprašovačem. 
 
Ošetření pleti Koloidním stříbrem:

Na důkladně vyčištěnou a suchou pokožku 2 x denně naneste lehkým nástřikem Koloidní stříbro o koncentraci 20 ppm přímo na danou oblast a nechte zaschnout. Tuto aplikaci provádějte minimálně po dobu dvou týdnů. Ošetřující účinky Koloidního stříbra se projeví již během prvních dnů této aplikace.

Jelikož Koloidní stříbro neobsahuje žádné další přidané látky, jako jsou barviva, konzervanty a podobně, lze následně aplikovat jakékoliv další produkty ať už tradiční, nebo alternativní medicíny.


Složení přípravku:

Koloidní stříbro je čisté metalické stříbro (Ag+), suspenzované (rozložené a rozptýlené) v čištěné vodě (H2O) Aqua Purificata. Velikost částic je v řádu nanometrů.

 
NEPOUŽÍVAT PŘI PŘECITLIVĚLOSTI NA STŘÍBRO
 

Uskladnění:

- Koloidní stříbro uchovávejte v rozmezí od 5 do 25 °C.
- Neskladujte v chladničce, rozhodně nezmrazujte!
- Uchovejte dobře uzavřeno a na temném místě.
- Chraňte před intenzivním a dlouhodobě působícím magnetickým polem (mikrovlnná trouba, televize, router, PC).
- Při manipulaci se vyvarujte styku koloidního stříbra s kovovými předměty, jako jsou nádoby, lžičky, naběračky a podobně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz