// Shoptak styles

Speciální koupele

Vítejte v nové kategorii produktů "Speciální koupele"!

Jsem tu pro vás, rodiče dětí s atopickým ekzémem, abych vám nabídla péči, kterou vždy testuji na svých dětech, aby vaše milované dítě dostalo jen to nejlepší z nejlepšího. Každá koupel by měla být zážitkem plným pohodlí a léčebného účinku.

Tyto produkty jsou pečlivě vybírané s ohledem na citlivou pokožku dětí. Od jedinečných produktů při z lázeňských procedur,  po speciální přípravky s léčivými účinky – je tu vše, co potřebujete k tomu, aby se cítilo lépe a jeho/její pokožka s atopickým ekzémem byla zdravější, než kdy předtím.

Věřím, že každé dítě si zaslouží pocit klidu a pohodlí během každé koupelové chvíle. S těmito vybranými výrobky můžete mít jistotu, že každá koupel bude pro vaše děti zábavným a uzdravujícím rituálem.

Jsem ráda být součástí vaší cesty k léčbě a péči o pokožku vašeho dítěte. Protože vím, že si i ono zaslouží jen to nejlepší – a já jsme tady, abych vám to přinesla. Máma Míša Lori

Nejprodávanější

raselinova koupel maly atopik (1)
 
150 Kč
1 položek celkem

Cena

150151
1150151

Značky

Položek k zobrazení: 1
raselinova koupel maly atopik (1)
Novinka
150 Kč

100% přírodní rašelina je zdravotnickým prostředkem, který obsahuje huminové a fulvové kyseliny, které působí příznivě při bolestech svalů, tkání a pomáhá při kožních...

781
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz